• Eerste Elftal
  • Jeugd
Berchem Sport
  • Home
  • Nieuws
  • Club
    • Galerij
    • Geschiedenis
    • Links
    • Stadion
  • Wedstrijden
    • Ticketinfo en seizoenskaart
  • Spelerskern
    • Missie en visie
    • Staf
  • Commercieel
    • De Senaat
    • Onze trouwe sponsors
  • Club 28
  • Contact
  • Fanshop
  • Menu Menu

Voorbeschouwing Berchem – Oosterzonen

Voorbeschouwing
DSC  scaled

Met de komst van Oosterzonen, nu zondagmiddag om 15u, staat er een heuse degradatietopper op het programma. Bij winst zetten we Oosterzonen op vijf punten. Bij verlies nemen we een rechtstreekse degradatiestek in het klassement over.

Op verplaatsing bij Oosterzonen leek voor Berchem de ommekeer ingezet. Een denderend Geelzwart speelde de tegenstand compleet van de mat en trok met een mooie 0-5 zege weer richting ‘t Rooi. Enkele dagen later werd ook Kelmis met zware 5-1 cijfers wandelen gestuurd. De opflakkering was echter van korte duur, wat maakt dat de terugwedstrijd er eentje onder grote druk wordt.

Oosterzonen won drie weken geleden met een opvallende 6-2 tegen onze streekgenoot Cappellen. De vorige twee wedstrijden liepen minder goed af voor geel-rood. Tegen Bocholt (2-0) en Verviers (1-3) kon Oosterzonen niets rapen. De 0-5 pandoering tegen Berchem was trouwens niet de zwaarste nederlaag voor Oosterzonen dit seizoen. Enkele weken na onze doortocht werd er met maar liefst 8-0 verloren op het veld van Sprimont.

Bij Berchem is De Keersmaecker twijfelachtig. Martin en Sengier trainden individueel, maar sloten weer aan bij de groep. Ook Kocak en Van Minnebruggen deden dat. De Wilde viel donderdag op training dan weer uit.

“Elke resterende wedstrijd wordt een finale”

Lee Roy De Keersmaecker maakte na de training even tijd voor het webteam.

5-1 op Diegem.
Lee Roy De Keersmaecker: “Het was niet goed. Op vlak van inzet en mentaliteit stond Diegem een trapje hoger. De reden daarvoor weet ik niet. Onze positie in het klassement zou voor iedereen genoeg motivatie moeten zijn. Noem het een bad day at the office, maar het is erg dat dit nu moet voorvallen, want we konden een goede zaak doen. De dag nadien zijn we weer wakker geschud door de coach. De trainer probeerde tijdens de wedstrijd via bepaalde ingrepen het tij te doen keren, maar het zijn nog altijd wij die het moeten doen. Bijna iedereen heeft hoger dan 3de klasse gespeeld en een goede voetbalopleiding genoten. Het is aan ons om de zaken op te lossen. We voelden dat we de kans hadden om nog terug te komen. Het moest aanvallender, maar we gingen met de billen bloot.”

Zondag wacht ons Oosterzonen. Zorgt het verlies op Diegem voor extra druk?
De Keersmaecker: “Elke resterende wedstrijd is een finale, wie de tegenstander ook is. We willen zo snel mogelijk verschillende doelstellingen bereiken. De gemakkelijkste piste om ons doel te halen, is beginnen met een overwinning tegen Oosterzonen. Verliezen we, dat is een drama, maar het schip is dan nog niet gezonken. Oosterzonen is versterkt, maar de bal ligt in ons kamp. We spelen voor eigen publiek en moeten gewoon keihard gaan knallen.”

In de heenwedstrijd won Geelzwart, maar van onderschatting is geen sprake?
De Keersmaecker: “Het was een verdiende overwinning. Een beetje te vergelijken met onze wedstrijd op Sprimont. We waren niet zozeer veel beter, maar we scoorden vlot en deden onze tegenstander snel dood. Een beetje wat ons is overkomen in Diegem. Alleen waren wij toen het slachtoffer.”

De aftrap is om 15u.

Leve Berchem Sport!

 

 

22 februari 2014/door Berchem Sport
Deel dit stuk
  • Delen op Facebook
  • Delen op Twitter
  • Delen op WhatsApp
  • Delen op LinkedIn
  • Delen via e-mail
https://berchem-sport.com/wp-content/uploads/2021/05/DSC_0141-scaled.jpg 1700 2560 Berchem Sport https://berchem-sport.com/wp-content/uploads/2021/09/berchem-sport-club-logo-transparant1.png Berchem Sport2014-02-22 20:25:382021-06-03 10:41:00Voorbeschouwing Berchem – Oosterzonen

Laatste artikels

  • KBS – FC Lebbeke 2-0 … dubbelgeknoopt in drie dolle minuten …26 maart 2023 - 12:17
  • Voorbeschouwing KBS – FC Lebbeke25 maart 2023 - 09:37
  • KVC Lille United – KBS 1-019 maart 2023 - 09:55
  • Voorbeschouwing KVC Lille United – KBS18 maart 2023 - 08:40
  • Paasfuif 31/313 maart 2023 - 20:05

Categorieën

  • Bestuur
  • Clubnieuws
  • Geen categorie
  • In memoriam
  • Interview
  • Jeugd
  • Nieuws A-kern
  • Oefenwedstrijd
  • Retro
  • Sponsors
  • Stadion
  • Transfers
  • Verslag wedstrijd
  • Video's
  • Voetbalnieuws
  • Voorbeschouwing
  • Voorstelling club

Koninklijk Berchem Sport (KBS) is een Belgische voetbalclub uit het Antwerpse district Berchem.

De club is aangesloten bij de Voetbalbond met stamnummer 28 en heeft geel-zwart als kleuren.

Inhoud

  • Home
  • Nieuws
  • Club
  • Wedstrijden
  • Spelerskern
  • Staf
  • Commercieel
  • Club 28
  • Contact
  • Fanshop

Met dank aan

sportvlaan
berchem sport district berchem

Facebook

Instagram

berchemsport

Altijd sfeer op @berchemsport! Hier tegen @rc_had Altijd sfeer op @berchemsport!

Hier tegen @rc_hades 1-1

📷 @sportfotograaf.be , @marinellageertsphotography 

#voetbal #voetbalvlaanderen #match #matchday #sportfotograaf #berchemsport #football #sport #supporters #28
Vandaag was het de 2e match van het nieuwe seizoen Vandaag was het de 2e match van het nieuwe seizoen, KBS tegen Capellen FC .
Ondanks de mineur, 0-3, blijft BAARECHOEM zingen!

#voetbal #matchday #supportersclub #28 #voetbalvlaanderen #supportersinhartennieren #supporters #voetbalsupporters #footballtime #football
Afsluitmatch dit seizoen tegen Bochelt! Jammer van Afsluitmatch dit seizoen tegen Bochelt! Jammer van de eindstand 
2-1 
Bedankt aan alle supporters! 

#voetbal #footballtime #footballweekend #voetbalvlaanderen #footballmatch #voetbalsupporters #footballlovers
Even de sfeer van zondag laten zien op @r.cappelle Even de sfeer van zondag laten zien op @r.cappellen.f.c ! Geen punten kunnen meenemen naar huis, maar de supporters blijven wekelijks voor de positieve vibes zorgen! 

#voetbal #derby #matchday #supporters #supportersclub #club28 #leeuwen #footballtime #berchemsport 

Huisfotograaf 📷 @sportfotograaf.be of @marinellageertsphotography
Instagram bericht 17936088613908406 Instagram bericht 17936088613908406
BELANGRIJK! Komende zondag zal een combiregeling v BELANGRIJK! Komende zondag zal een combiregeling van kracht zijn voor de verplaatsing naar Eendracht Aalst. Er is géén vrije verkoop van tickets en je kan niet met eigen vervoer naar het stadion afzakken.

De enige manier om de wedstrijd bij te wonen is door mee te rijden met Club 28. Een plaats op de bus heb je zoals gewoonlijk voor 19 euro (overschrijving, Payconiq, cash) en op de bus koop je dan verplicht je toegangsticket voor de wedstrijd (15 euro cash). De bus vertrekt om 13u aan de Chalet KBS en zal na de wedstrijd meteen terugkeren naar Berchem.

Inschrijven doe je door naam en gsm-nummer achter te laten bij club_28@outlook.com. Het aantal bussen wordt vrijdag vastgelegd, dus wees op tijd! #berchemsport
ZALIGE match! We brengen de punten mee naar huis!! ZALIGE match! We brengen de punten mee naar huis!!!
2-6 gewonnnen tegen @olympiawijgmaal 

#matchday #berchemsport #voetbal #football #ziggezagge #ziggezaggebarechoem #geelzwart #leeuwen #28 #supporters #berchemsupporters
WAUWWW….wat een sfeer weeral!🔥💪💛🖤 Va WAUWWW….wat een sfeer weeral!🔥💪💛🖤
Van de 1e min tot de laatste min blijven onze supporters sfeer brengen en onze leeuwen aanmoedigen!

Betere supporters kunnen onze spelers zich niet inbeelden 

Resultaat is ….. GEWONNEN met 1-0 tegen @sportinghasselt 

📸 @marinellageertsphotography 
📸 @sportfotograaf.be 
#matchday #voetbal #wewin #football #footballgame 
#ludocoeckstadion
Matchday tegen Sp.Hasselt…53e min nog 0-0⚽️⚽️⚽️

Leeuwen gewonnen!!!! 1-0 
#voetbal #matchday #kbs #28
Instagram bericht 18016980577326307 Instagram bericht 18016980577326307
Ambiance voor onze LEEUWEN! 🦁⚽💛🖤 📸@ Ambiance voor onze LEEUWEN! 🦁⚽💛🖤

📸@marinellageertsphotography

#sport #voetbal #voetbalmatch #kbs #supporters #28
3 sec football story between 9.09.06 pm and 9.09.0 3 sec football story between 9.09.06 pm and 9.09.09 pm by Andy Van Hoof at Sporting Hasselt-KBS... 1-1

#matchday #voetbal #footballmatch #voetbalmatch #kbs #kberchemsport
#footballlove #2deamateurklasse #sportphotographer
#sportvlaanderen

📷Marinellageertsphotography
Enkele sfeerbeelden van de streekderby tegen Cappe Enkele sfeerbeelden van de streekderby tegen Cappellen FC! 

#berchemsport #ploegvantstad #vakc 

📷@marinellageertsphotography
Vandaag KBS-Hoogstraten geëindigd op 1- 4! Sfeer Vandaag KBS-Hoogstraten geëindigd op 1- 4!
Sfeer en aanmoediging van de supporters was er zeker...💛🖤

#kbs #voetbalmatch #voetbal #matchday #football #2021-2022
Onze supporters brengen samen met ons bestuur en @ Onze supporters brengen samen met ons bestuur en @copafootball het iconische Duvel-shirt weer op de markt! Te bestellen via www.berchem-sport.com! @vak_c_berchem_sport @supportersclub_de_plein
De match op @hoger_op_wolvertem_merchtem eindigde De match op @hoger_op_wolvertem_merchtem eindigde in de eerste helft op 0-1, maar KBS kon in de 2e helft niet stand houden en eindigde op 2-1
⚽⚽⚽
📷Marinellageertsphotography
🥅⚽🥅
#match #voetbal #voetbalmatch #crokycup
#sportfotograaf #sportphotographer #footballphotography #footballmatch
#kbs
Vriendenmatch @vcmortselog - KBS eindigde op 3-3
⚽⚽⚽
📷@marinellageertsphotography
⚽⚽⚽
#voetbal #voetbalmatch #vriendenmatch #football #vcmortselog #kbs #sportfotograaf #sportphotography
Derby time! ⚽️ #preseason Derby time! ⚽️
#preseason
1e training achter de rug! #footballtraining #kbs 1e training achter de rug!

#footballtraining #kbs #berchemsport #voetbalseizoen2021-2022
Eerst een welkomstwoordje aan de spelers vóór de Eerst een welkomstwoordje aan de spelers vóór de 1e training aanvangt!

📷@marinellageertsphotography
⚽
#voetbal #2deamateurklasse  #berchem #berchemsport
Laad meer... Volg op Instagram
© Copyright 2021 Berchem Sport. Alle rechten voorbehouden. Royal Berchem Sport 2004 vzw BE 866 064 795
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Rss
  • Mail
  • Reglement van inwendige orde Koninklijk Berchem Sport
  • Eerste Elftal
  • Jeugd
“Pandoering op Diegem heeft iedereen wakker geschud” Verslag Berchem – Oosterzonen
Scroll naar bovenzijde