• Eerste Elftal
  • Jeugd
Berchem Sport
  • Home
  • Nieuws
  • Club
    • Galerij
    • Geschiedenis
    • Links
    • Stadion
  • Wedstrijden
    • Ticketinfo en seizoenskaart
  • Spelerskern
    • Missie en visie
    • Staf
  • Commercieel
    • De Senaat
    • Onze trouwe sponsors
  • Club 28
  • Contact
  • Fanshop
  • Menu Menu

Voorbeschouwing Berchem Sport – Beerschot Wilrijk

Interview, Voorbeschouwing
TicketinformatiebetreffendedecompetitiewedstrijdK.BerchemSport&#;Beerschot Wilrijk

Zondag komt KFCO Beerschot Wilrijk naar het Rooi! Een echte derby die meer volk naar ons stadion zal lokken dan er in vele jaren geweest is. In de heenronde was de wedstrijd niet alleen een derby, maar ook een echte topper. Beide clubs stonden toen immers bovenaan de rangschikking. Toen bracht Nick Carrez Berchem op voorsprong. Van Kruijssen maakte zelfs bijna de 0-2, maar op de tegenaanval maakte paars-wit plots gelijk. Uiteindelijk eindigde de wedstrijd op 2-2, een verdiend punt dat gevierd werd door de geel-zwarte aanhang. Ondertussen zijn de verschillen in het klassement een stuk groter geworden. Beerschot Wilrijk telt al twaalf punten meer dan Berchem en heeft bovendien twee wedstrijden minder gespeeld. De fusieploeg is goed op dreef en pakte 12 op 12 in zijn laatste vier competitiewedstrijden. Terwijl Beerschot Wilrijk voor de titel speelt, balanceert Berchem op het randje van de top 6. De recente nederlagen tegen Overijse en Diegem hebben onze kansen op die top 6 doen slinken, maar er is nog niets verloren. Dan moeten we wel terug beginnen winnen, en waarom niet meteen tegen Beerschot Wilrijk. Onze jongens zullen vanwege de recente nederlagen én vanwege de tegenstander zeer gemotiveerd zijn om er iets van te maken.

Het is trouwens niet de eerste keer sinds de fusie tussen Beerschot AC en KFCO Wilrijk dat de Kielse ratten in het Ludo Coeckstadion komen spelen. In de voorbereiding van het seizoen 2013-2014 won Berchem nog met 4-1 van Beerschot Wilrijk, dat toen in 1e provinciale uitkwam. Maar beide teams zijn ondertussen flink veranderd en de inzet is nu hoger, dus zondag wordt het een heel andere wedstrijd. Maar dromen dat het opnieuw 4-1 wordt, mag natuurlijk altijd.

Berchem mist wel nog steeds Faes en Van Minnebruggen. Menco Deryck, die op het Kiel via een afgeweken schot de 2-2 maakte, is geschorst.

We spraken in aanloop naar de derby met de Jawad Absisan, amper 20 jaar maar wel een vaste waarde op het geel-zwarte middenveld.

17 BewerktZondag verloren we tegen Diegem, jouw vorige club. Het was geen leuke terugkeer zeker?

Jawad Absisan: “Nee, het was gene vette. We hebben niet zo goed gespeeld. We hebben dan toch wel kansen gehad, maar konden niet scoren. Spijtig genoeg was het de week daarvoor ook zo. We hebben echt een slechte zaak gedaan. En dan nog tegen m’n ex-ploeg, ik heb zondag niet echt goed geslapen.”

We deden inderdaad een slechte zaak voor de top 6. Geloven jullie dat het nog kan om in de top 6 te eindigen?

“Alles kan. We zijn al een paar maanden aan het schommelen tussen de 5e en 7e plaats. Ik denk dat je tot de twee laatste matchen niet kunt zeggen wie er bij zal zijn en wie niet. Ik heb vorig jaar met Diegem tegen de degradatie gespeeld. Tot de laatste maand kon je niet zeggen wie zich zou redden. Nu gaat het net zo zijn voor de top 6. Iedereen in de ploeg wil erbij zijn en we zullen er ook voor knokken.”

Jij staat altijd in de basis en bent een van de meest regelmatige spelers van de ploeg. Ben je zelf tevreden over je niveau?

“Ik vind dat ik over het algemeen degelijk gespeeld heb. Maar na de winterstop is het een beetje minder. Ik zou niet kunnen zeggen waarom, maar ik voel wel dat ik niet op niveau ben. Of dat ik beter kan.”

Dat is momenteel misschien bij de hele ploeg wel het geval?

“Ja, we hebben nu ook een slechtere periode. Laten we hopen dat de goede vorm terugkomt. Misschien dit weekend al. Hoe sneller, hoe beter.”

Zondag spelen we tegen Beerschot Wilrijk. Herinner je je nog veel van de heenmatch? Dat moet indrukwekkend geweest zijn, spelen in een groot stadion voor zoveel volk.

“Ja, ik herinner me toen zij de 1-1 scoorden dat ik wel de druk voelde van de supporters. In het begin is dat impressionant, maar als de match bezig is, let je daar minder op.”

Wat verwacht je van de match zondag?

“Ik kan niet zeggen wat er gaat gebeuren, maar wij hebben alles in handen. We hebben al laten zien dat we het kunnen. Ofwel geven we wedstrijd uit handen, ofwel geven we er alles voor en behalen we de overwinning. Vaak als we verliezen is het onze eigen fout, omdat we niet goed in de match zitten of kansen missen. Hopelijk lukt het zondag wel.”

 

Aftrap om 15u! Helaas moet ex-Berchem- én ex-Beerschotspeler Mousa Dembele zelf voetballen met Tottenham of hij was de aftrap komen geven. Nu zullen de Strangers dat doen. Supporters, maak er een feest van!

29 januari 2016/door Berchem Sport
Deel dit stuk
  • Delen op Facebook
  • Delen op Twitter
  • Delen op WhatsApp
  • Delen op LinkedIn
  • Delen via e-mail
https://berchem-sport.com/wp-content/uploads/2021/05/2016.01.31-Berchem-Wilrijk-scaled.jpg 953 2560 Berchem Sport https://berchem-sport.com/wp-content/uploads/2021/09/berchem-sport-club-logo-transparant1.png Berchem Sport2016-01-29 19:39:342021-06-03 10:40:44Voorbeschouwing Berchem Sport – Beerschot Wilrijk

Laatste artikels

  • Onze historische poort begint opnieuw te schitteren1 juni 2023 - 12:53
  • Welkom David Van Hoyweghen als sportief manager!23 mei 2023 - 09:00
  • K. Bocholter VV – KBS 1-3 … de totale ontlading!!!!15 mei 2023 - 11:09
  • Voorbeschouwing K. Bocholter VV – KBS13 mei 2023 - 15:41
  • BUSVERPLAATSING BOCHOLT10 mei 2023 - 16:07

Categorieën

  • Bestuur
  • Clubnieuws
  • Geen categorie
  • In memoriam
  • Interview
  • Jeugd
  • Nieuws A-kern
  • Oefenwedstrijd
  • Retro
  • Sponsors
  • Stadion
  • Transfers
  • Verslag wedstrijd
  • Video's
  • Voetbalnieuws
  • Voorbeschouwing
  • Voorstelling club

Koninklijk Berchem Sport (KBS) is een Belgische voetbalclub uit het Antwerpse district Berchem.

De club is aangesloten bij de Voetbalbond met stamnummer 28 en heeft geel-zwart als kleuren.

Inhoud

  • Home
  • Nieuws
  • Club
  • Wedstrijden
  • Spelerskern
  • Staf
  • Commercieel
  • Club 28
  • Contact
  • Fanshop

Met dank aan

sportvlaan
berchem sport district berchem

Facebook

Instagram

berchemsport

Nu vrijdag, feesje in de Chalet! Inkom is van de v Nu vrijdag, feesje in de Chalet! Inkom is van de veurniet. De spelers komen ook hun beste dansbeentje voorzetten!
Altijd sfeer op @berchemsport! Hier tegen @rc_had Altijd sfeer op @berchemsport!

Hier tegen @rc_hades 1-1

📷 @sportfotograaf.be , @marinellageertsphotography 

#voetbal #voetbalvlaanderen #match #matchday #sportfotograaf #berchemsport #football #sport #supporters #28
Vandaag was het de 2e match van het nieuwe seizoen Vandaag was het de 2e match van het nieuwe seizoen, KBS tegen Capellen FC .
Ondanks de mineur, 0-3, blijft BAARECHOEM zingen!

#voetbal #matchday #supportersclub #28 #voetbalvlaanderen #supportersinhartennieren #supporters #voetbalsupporters #footballtime #football
Afsluitmatch dit seizoen tegen Bochelt! Jammer van Afsluitmatch dit seizoen tegen Bochelt! Jammer van de eindstand 
2-1 
Bedankt aan alle supporters! 

#voetbal #footballtime #footballweekend #voetbalvlaanderen #footballmatch #voetbalsupporters #footballlovers
Even de sfeer van zondag laten zien op @r.cappelle Even de sfeer van zondag laten zien op @r.cappellen.f.c ! Geen punten kunnen meenemen naar huis, maar de supporters blijven wekelijks voor de positieve vibes zorgen! 

#voetbal #derby #matchday #supporters #supportersclub #club28 #leeuwen #footballtime #berchemsport 

Huisfotograaf 📷 @sportfotograaf.be of @marinellageertsphotography
Instagram bericht 17936088613908406 Instagram bericht 17936088613908406
BELANGRIJK! Komende zondag zal een combiregeling v BELANGRIJK! Komende zondag zal een combiregeling van kracht zijn voor de verplaatsing naar Eendracht Aalst. Er is géén vrije verkoop van tickets en je kan niet met eigen vervoer naar het stadion afzakken.

De enige manier om de wedstrijd bij te wonen is door mee te rijden met Club 28. Een plaats op de bus heb je zoals gewoonlijk voor 19 euro (overschrijving, Payconiq, cash) en op de bus koop je dan verplicht je toegangsticket voor de wedstrijd (15 euro cash). De bus vertrekt om 13u aan de Chalet KBS en zal na de wedstrijd meteen terugkeren naar Berchem.

Inschrijven doe je door naam en gsm-nummer achter te laten bij club_28@outlook.com. Het aantal bussen wordt vrijdag vastgelegd, dus wees op tijd! #berchemsport
ZALIGE match! We brengen de punten mee naar huis!! ZALIGE match! We brengen de punten mee naar huis!!!
2-6 gewonnnen tegen @olympiawijgmaal 

#matchday #berchemsport #voetbal #football #ziggezagge #ziggezaggebarechoem #geelzwart #leeuwen #28 #supporters #berchemsupporters
WAUWWW….wat een sfeer weeral!🔥💪💛🖤 Va WAUWWW….wat een sfeer weeral!🔥💪💛🖤
Van de 1e min tot de laatste min blijven onze supporters sfeer brengen en onze leeuwen aanmoedigen!

Betere supporters kunnen onze spelers zich niet inbeelden 

Resultaat is ….. GEWONNEN met 1-0 tegen @sportinghasselt 

📸 @marinellageertsphotography 
📸 @sportfotograaf.be 
#matchday #voetbal #wewin #football #footballgame 
#ludocoeckstadion
Matchday tegen Sp.Hasselt…53e min nog 0-0⚽️⚽️⚽️

Leeuwen gewonnen!!!! 1-0 
#voetbal #matchday #kbs #28
Instagram bericht 18016980577326307 Instagram bericht 18016980577326307
Ambiance voor onze LEEUWEN! 🦁⚽💛🖤 📸@ Ambiance voor onze LEEUWEN! 🦁⚽💛🖤

📸@marinellageertsphotography

#sport #voetbal #voetbalmatch #kbs #supporters #28
3 sec football story between 9.09.06 pm and 9.09.0 3 sec football story between 9.09.06 pm and 9.09.09 pm by Andy Van Hoof at Sporting Hasselt-KBS... 1-1

#matchday #voetbal #footballmatch #voetbalmatch #kbs #kberchemsport
#footballlove #2deamateurklasse #sportphotographer
#sportvlaanderen

📷Marinellageertsphotography
Enkele sfeerbeelden van de streekderby tegen Cappe Enkele sfeerbeelden van de streekderby tegen Cappellen FC! 

#berchemsport #ploegvantstad #vakc 

📷@marinellageertsphotography
Vandaag KBS-Hoogstraten geëindigd op 1- 4! Sfeer Vandaag KBS-Hoogstraten geëindigd op 1- 4!
Sfeer en aanmoediging van de supporters was er zeker...💛🖤

#kbs #voetbalmatch #voetbal #matchday #football #2021-2022
Onze supporters brengen samen met ons bestuur en @ Onze supporters brengen samen met ons bestuur en @copafootball het iconische Duvel-shirt weer op de markt! Te bestellen via www.berchem-sport.com! @vak_c_berchem_sport @supportersclub_de_plein
De match op @hoger_op_wolvertem_merchtem eindigde De match op @hoger_op_wolvertem_merchtem eindigde in de eerste helft op 0-1, maar KBS kon in de 2e helft niet stand houden en eindigde op 2-1
⚽⚽⚽
📷Marinellageertsphotography
🥅⚽🥅
#match #voetbal #voetbalmatch #crokycup
#sportfotograaf #sportphotographer #footballphotography #footballmatch
#kbs
Vriendenmatch @vcmortselog - KBS eindigde op 3-3
⚽⚽⚽
📷@marinellageertsphotography
⚽⚽⚽
#voetbal #voetbalmatch #vriendenmatch #football #vcmortselog #kbs #sportfotograaf #sportphotography
Derby time! ⚽️ #preseason Derby time! ⚽️
#preseason
1e training achter de rug! #footballtraining #kbs 1e training achter de rug!

#footballtraining #kbs #berchemsport #voetbalseizoen2021-2022
Laad meer... Volg op Instagram
© Copyright 2021 Berchem Sport. Alle rechten voorbehouden. Royal Berchem Sport 2004 vzw BE 866 064 795
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Rss
  • Mail
  • Reglement van inwendige orde Koninklijk Berchem Sport
  • Eerste Elftal
  • Jeugd
Wim Coremans (1938-2016) Coremans Wim portret e IMG  scaled Ook de buren leven mee met overlijden Maria
Scroll naar bovenzijde