• Eerste Elftal
  • Jeugd
Berchem Sport
  • Home
  • Nieuws
  • Club
    • Galerij
    • Geschiedenis
    • Links
    • Stadion
  • Wedstrijden
    • Ticketinfo en seizoenskaart
  • Spelerskern
    • Missie en visie
    • Staf
  • Commercieel
    • De Senaat
    • Onze trouwe sponsors
  • Club 28
  • Contact
  • Fanshop
  • Menu Menu

Voorbeschouwing Berchem Sport – RFC Liège

Interview, Voorbeschouwing
VoorbeschouwingBerchemSport&#;RFCLiège

Morgenmiddag komt Royal Football Club de Liège op bezoek. Niet zomaar een club, want net als Berchem Sport heeft RFC Liège of Club Luik een rijke traditie en een ruime aanhang. Beide teams acteren al wel een tijdje niet meer op het hoogste niveau en brachten recent ook een paar jaar in vierde klasse door. RFC Liège werd daar vorig jaar kampioen en draait nu mee in de middenmoot van derde klasse B. Het bestuur van Luik vindt dat echter niet voldoende, want begin februari werd hoofdtrainer Alain Bettagno ontslagen. Ex-Rode Duivel Alexandre Czerniatynski nam de leiding over. Die trainerswissel had niet meteen het gewenste effect, want Luik verloor de volgende twee wedstrijden tegen Diegem en Overijse. Twee weken geleden won RFC Liège wel met 1-2 op Tienen. RFC Liège staat nu op een tiende plaats op vier punten van Berchem, maar de Luikenaren hebben wel twee wedstrijden minder gespeeld.

Berchem pakte met interimtrainer Kevin Van Haesendonck 6 op 6, dankzij overwinningen tegen Ciney en Grimbergen. FC Luik speelde vorig weekend niet omdat de wedstrijd tegen Beerschot-Wilrijk om veiligheidsredenen werd uitgesteld. In de heenronde ging Berchem met 2-0 onderuit in Luik.

Wat hoop geeft, is dat Luik dit seizoen nog niet kon winnen op Antwerps grondgebied. Op verplaatsing bij Cappellen en Beerschot-Wilrijk verloor RFC Liège, bij Boom en Oosterzonen speelde het gelijk. Bij Berchem is normaal iedereen fit, op de langdurig geblesseerden na.

We hadden een gesprek met aanvoerder Tim Verstraeten, die na een periode van ziekte en blessureleed weer in de ploeg staat en vorig weekend de 0-1 maakte op Grimbergen.

Grimbergen-KBS-12Twee keer op rij gewonnen, dat doet deugd zeker?

“Ja, we hebben nu 6 op 6 gepakt. Dat is een tijdje geleden. Dat is niet van onze gewoonte, vaak laten we het afweten na een sterke prestatie. Dat is een positieve evolutie, en het bewijs dat onze groep gegroeid is dit jaar. Nu werken we gewoon verder. Zondag is het een belangrijke wedstrijd tegen Luik. We gaan proberen de periode voor Pasen positief af te sluiten door minstens een punt te pakken en hopelijk te winnen.”

Ook positief: je hebt nog eens gescoord tegen Grimbergen, dat was alweer een tijdje geleden.

“Ja, inderdaad. Ik ben er bijna een half jaar uit geweest met mijn blessure en dan teruggekomen. En ik ben nog niet 100% fit zoals daarvoor, maar elke week betert dat. En dan volgen de doelpunten vanzelf. Normaal scoor ik elk jaar tussen 8 en 12 goals. Dit seizoen zal dat wat minder zijn, maar volgend jaar hoop ik weer tot hetzelfde aantal als normaal te komen.”

Stef Van De Velde is ontslagen, nieuwe trainer De Roeck komt pas volgend seizoen. Hebben jullie er vertrouwen in om met interimtrainer Van Haesendonck het seizoen uit te doen?

“Ja. De trainer is nu ontslagen, dat was een beetje een samenloop van omstandigheden. In de spelersgroep is dat wel hard aangekomen, omdat het een trainer was die door iedereen wel graag gezien was, zowel door de jongens die speelden als de jongens die naast de ploeg vielen. Vooral op menselijk vlak valt er niks aan te merken op de trainer. Hij was altijd heel correct en eerlijk met iedereen. Ik denk dat hij ook wel snel ergens anders werk zal vinden. Dan heeft Kevin het overgenomen, de tweede trainer. Qua trainingen is er niet veel veranderd omdat hij daarvoor ook al vaak de trainingen leidde. Hij probeert ons voor de wedstrijd altijd goed te prikkelen en te motiveren. En ik denk dat daar ook voor een deel de sleutel zit voor die positieve weken die we achter de rug hebben. Het zijn nu nog zeven wedstrijden, we gaan er met Kevin en de rest van de spelersgroep het beste van maken om die zeven weken zo positief mogelijk af te sluiten. Met de hoop dat er nog een extraatje volgt aan het einde van het seizoen.”

De eindronde dus.

“Ja inderdaad, als spelersgroep moet je altijd ambitieus zijn en ervoor gaan. Als dat lukt is dat super, als dat niet lukt moeten we er toch minstens alles aan gedaan hebben en ervoor zorgen dat niemand zich iets kan verwijten aan het einde van het seizoen.”

Wat weten jullie al over Jonas De Roeck?

“Euh, niets. We hebben hem ook nog niet ontmoet. We hadden de naam al wel eens horen vallen. Blijkbaar moet hij een ongelofelijke indruk hebben gemaakt op zowel het bestuur als de huidige technische staf. Ik ken hem natuurlijk als speler door hem vroeger op tv te zien. Maar als trainer weet ik er eigenlijk niets over, net zoals de rest van de groep. Ik heb gehoord dat hij zondag komt kijken naar de wedstrijd. Dan zullen we hem misschien wel even zien. Maar laten we dit seizoen nu afwerken met de technische staf en de spelersgroep die we hebben en dan zullen we volgend seizoen wel zien waar De Roeck zijn accenten gaat leggen en wat voor soort voetbal hij wil brengen op Berchem.”

Oké, bedankt. Hopelijk pakken we 9 op 9 nu!

Aftrap morgen om 15u!

19 maart 2016/door Berchem Sport
Deel dit stuk
  • Delen op Facebook
  • Delen op Twitter
  • Delen op WhatsApp
  • Delen op LinkedIn
  • Delen via e-mail
https://berchem-sport.com/wp-content/uploads/2021/05/2015.03.20-Berchem-Luik-scaled.jpg 953 2560 Berchem Sport https://berchem-sport.com/wp-content/uploads/2021/09/berchem-sport-club-logo-transparant1.png Berchem Sport2016-03-19 11:19:562021-06-03 10:40:43Voorbeschouwing Berchem Sport – RFC Liège

Laatste artikels

  • KVC Lille United – KBS 1-019 maart 2023 - 09:55
  • Voorbeschouwing KVC Lille United – KBS18 maart 2023 - 08:40
  • Paasfuif 31/313 maart 2023 - 20:05
  • KBS – K. Lyra-Lierse 1-312 maart 2023 - 13:10
  • Voorbeschouwing KBS – K. Lyra-Lierse11 maart 2023 - 08:00

Categorieën

  • Bestuur
  • Clubnieuws
  • Geen categorie
  • In memoriam
  • Interview
  • Jeugd
  • Nieuws A-kern
  • Oefenwedstrijd
  • Retro
  • Sponsors
  • Stadion
  • Transfers
  • Verslag wedstrijd
  • Video's
  • Voetbalnieuws
  • Voorbeschouwing
  • Voorstelling club

Koninklijk Berchem Sport (KBS) is een Belgische voetbalclub uit het Antwerpse district Berchem.

De club is aangesloten bij de Voetbalbond met stamnummer 28 en heeft geel-zwart als kleuren.

Inhoud

  • Home
  • Nieuws
  • Club
  • Wedstrijden
  • Spelerskern
  • Staf
  • Commercieel
  • Club 28
  • Contact
  • Fanshop

Met dank aan

sportvlaan
berchem sport district berchem

Facebook

Instagram

berchemsport

Altijd sfeer op @berchemsport! Hier tegen @rc_had Altijd sfeer op @berchemsport!

Hier tegen @rc_hades 1-1

📷 @sportfotograaf.be , @marinellageertsphotography 

#voetbal #voetbalvlaanderen #match #matchday #sportfotograaf #berchemsport #football #sport #supporters #28
Vandaag was het de 2e match van het nieuwe seizoen Vandaag was het de 2e match van het nieuwe seizoen, KBS tegen Capellen FC .
Ondanks de mineur, 0-3, blijft BAARECHOEM zingen!

#voetbal #matchday #supportersclub #28 #voetbalvlaanderen #supportersinhartennieren #supporters #voetbalsupporters #footballtime #football
Afsluitmatch dit seizoen tegen Bochelt! Jammer van Afsluitmatch dit seizoen tegen Bochelt! Jammer van de eindstand 
2-1 
Bedankt aan alle supporters! 

#voetbal #footballtime #footballweekend #voetbalvlaanderen #footballmatch #voetbalsupporters #footballlovers
Even de sfeer van zondag laten zien op @r.cappelle Even de sfeer van zondag laten zien op @r.cappellen.f.c ! Geen punten kunnen meenemen naar huis, maar de supporters blijven wekelijks voor de positieve vibes zorgen! 

#voetbal #derby #matchday #supporters #supportersclub #club28 #leeuwen #footballtime #berchemsport 

Huisfotograaf 📷 @sportfotograaf.be of @marinellageertsphotography
Instagram bericht 17936088613908406 Instagram bericht 17936088613908406
BELANGRIJK! Komende zondag zal een combiregeling v BELANGRIJK! Komende zondag zal een combiregeling van kracht zijn voor de verplaatsing naar Eendracht Aalst. Er is géén vrije verkoop van tickets en je kan niet met eigen vervoer naar het stadion afzakken.

De enige manier om de wedstrijd bij te wonen is door mee te rijden met Club 28. Een plaats op de bus heb je zoals gewoonlijk voor 19 euro (overschrijving, Payconiq, cash) en op de bus koop je dan verplicht je toegangsticket voor de wedstrijd (15 euro cash). De bus vertrekt om 13u aan de Chalet KBS en zal na de wedstrijd meteen terugkeren naar Berchem.

Inschrijven doe je door naam en gsm-nummer achter te laten bij club_28@outlook.com. Het aantal bussen wordt vrijdag vastgelegd, dus wees op tijd! #berchemsport
ZALIGE match! We brengen de punten mee naar huis!! ZALIGE match! We brengen de punten mee naar huis!!!
2-6 gewonnnen tegen @olympiawijgmaal 

#matchday #berchemsport #voetbal #football #ziggezagge #ziggezaggebarechoem #geelzwart #leeuwen #28 #supporters #berchemsupporters
WAUWWW….wat een sfeer weeral!🔥💪💛🖤 Va WAUWWW….wat een sfeer weeral!🔥💪💛🖤
Van de 1e min tot de laatste min blijven onze supporters sfeer brengen en onze leeuwen aanmoedigen!

Betere supporters kunnen onze spelers zich niet inbeelden 

Resultaat is ….. GEWONNEN met 1-0 tegen @sportinghasselt 

📸 @marinellageertsphotography 
📸 @sportfotograaf.be 
#matchday #voetbal #wewin #football #footballgame 
#ludocoeckstadion
Matchday tegen Sp.Hasselt…53e min nog 0-0⚽️⚽️⚽️

Leeuwen gewonnen!!!! 1-0 
#voetbal #matchday #kbs #28
Instagram bericht 18016980577326307 Instagram bericht 18016980577326307
Ambiance voor onze LEEUWEN! 🦁⚽💛🖤 📸@ Ambiance voor onze LEEUWEN! 🦁⚽💛🖤

📸@marinellageertsphotography

#sport #voetbal #voetbalmatch #kbs #supporters #28
3 sec football story between 9.09.06 pm and 9.09.0 3 sec football story between 9.09.06 pm and 9.09.09 pm by Andy Van Hoof at Sporting Hasselt-KBS... 1-1

#matchday #voetbal #footballmatch #voetbalmatch #kbs #kberchemsport
#footballlove #2deamateurklasse #sportphotographer
#sportvlaanderen

📷Marinellageertsphotography
Enkele sfeerbeelden van de streekderby tegen Cappe Enkele sfeerbeelden van de streekderby tegen Cappellen FC! 

#berchemsport #ploegvantstad #vakc 

📷@marinellageertsphotography
Vandaag KBS-Hoogstraten geëindigd op 1- 4! Sfeer Vandaag KBS-Hoogstraten geëindigd op 1- 4!
Sfeer en aanmoediging van de supporters was er zeker...💛🖤

#kbs #voetbalmatch #voetbal #matchday #football #2021-2022
Onze supporters brengen samen met ons bestuur en @ Onze supporters brengen samen met ons bestuur en @copafootball het iconische Duvel-shirt weer op de markt! Te bestellen via www.berchem-sport.com! @vak_c_berchem_sport @supportersclub_de_plein
De match op @hoger_op_wolvertem_merchtem eindigde De match op @hoger_op_wolvertem_merchtem eindigde in de eerste helft op 0-1, maar KBS kon in de 2e helft niet stand houden en eindigde op 2-1
⚽⚽⚽
📷Marinellageertsphotography
🥅⚽🥅
#match #voetbal #voetbalmatch #crokycup
#sportfotograaf #sportphotographer #footballphotography #footballmatch
#kbs
Vriendenmatch @vcmortselog - KBS eindigde op 3-3
⚽⚽⚽
📷@marinellageertsphotography
⚽⚽⚽
#voetbal #voetbalmatch #vriendenmatch #football #vcmortselog #kbs #sportfotograaf #sportphotography
Derby time! ⚽️ #preseason Derby time! ⚽️
#preseason
1e training achter de rug! #footballtraining #kbs 1e training achter de rug!

#footballtraining #kbs #berchemsport #voetbalseizoen2021-2022
Eerst een welkomstwoordje aan de spelers vóór de Eerst een welkomstwoordje aan de spelers vóór de 1e training aanvangt!

📷@marinellageertsphotography
⚽
#voetbal #2deamateurklasse  #berchem #berchemsport
Laad meer... Volg op Instagram
© Copyright 2021 Berchem Sport. Alle rechten voorbehouden. Royal Berchem Sport 2004 vzw BE 866 064 795
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Rss
  • Mail
  • Reglement van inwendige orde Koninklijk Berchem Sport
  • Eerste Elftal
  • Jeugd
Combiregeling voor de bezoekers voor de wedstrijd van zondag bijbel van anjou    b e KBS Luik Verslag Berchem Sport – FC Luik 1-1
Scroll naar bovenzijde