Nadat hij zich vorige week door een blessure met een invalbeurt tevreden moest stellen, was Leandro Zorbo er tegen Overijse opnieuw van aan de aftrap bij. Zoals elke week, werkte hij zich ook nu weer uit de naad, maar helemaal tevreden over zijn prestatie was hij niet.
Léo: Ik ben blij dat ik er terug van aan de aftrap bij kon zijn. De blessure was gelukkig niet zo erg en is intussen weer volledig hersteld. De eerste helft hadden we het niet makkelijk. Ik vond mezelf één van de slechtsten op het veld en had zelfs gedacht dat ik bij de rust gewisseld zou worden. De tweede helft kregen we veel meer ruimte, zeker op links. En zodra we ruimte krijgen, zijn we gevaarlijk. Ik heb zelf ook een aantal keer op doel getrapt, maar een doelpunt zat er ook vandaag weer niet in. Ach, dat is eigenlijk al het hele seizoen zo. Maar goed, we hebben gewonnen en in de tweede helft best goed gespeeld, daar hou ik dan uiteindelijk toch een goed gevoel aan over.
Webteam: Je zit er wel mee dat het je dit jaar maar niet lukt om te scoren hé, terwijl dat in Grimbergen vorig seizoen net je handelsmerk was ?
Léo: In Grimbergen speelde de hele ploeg in functie van mij, nu speel ik in functie van de ploeg. Maar als ik moet kiezen, dan verkies ik toch de huidige manier van spelen. Uiteindelijk ben ik ervan overtuigd dat mijn inspanningen elke week toch ook hun aandeel hebben in de overwinning. Wie scoort is momenteel niet zo belangrijk. Maar ik geef toe dat wanneer we zouden wegzakken in het klassement, men me wel zou beginnen verwijten dat ik niet scoor. Maar ik heb er alle vertrouwen in dat daar spoedig verandering in komt.
Webteam: Heb je intussen je achterstallige loon van White Star al ontvangen ?
Léo: Gek dat je daarnaar vraagt. In Wallonië word ik daar de hele tijd op aangesproken, maar in Vlaanderen ben jij de eerste die erover begint. Ik loop er ook niet graag mee te koop. Het heeft White Star bijna een schorsing gekost. Maar John Bico is niet eerlijk tegen me geweest en het ging om een behoorlijke som waar ik nog recht op had. Dat kon ik gewoon niet zo laten. Sporta heeft intussen alles geregeld. Ik heb al mijn geld gekregen. De zaak is volledig afgehandeld.
Webteam: Hoe leef je toe naar de wedstrijd van volgende week tegen Bocholt
Léo: Niet anders dan naar een andere wedstrijd. In de kleedkamer voel je trouwens weinig druk wat dat betreft. De heenwedstrijd was onze moeilijkste match in eigen huis, maar uiteindelijk hebben wij niks te verliezen. Terwijl zij er alles aan zullen moeten doen om te winnen. We vertrekken zonder angst naar ginder, zonder evenwel overmoedig te zijn.