• Eerste Elftal
  • Jeugd
Berchem Sport
  • Home
  • Nieuws
  • Club
    • Galerij
    • Geschiedenis
    • Links
    • Stadion
  • Wedstrijden
    • Ticketinfo en seizoenskaart
  • Spelerskern
    • Missie en visie
    • Staf
  • Commercieel
    • De Senaat
    • Onze trouwe sponsors
  • Club 28
  • Contact
  • Fanshop
  • Menu Menu

Joachim De Wilde: “We worden stilaan terug een voetballende ploeg”

Interview
IMG

In een wedstrijd die het vooral van de strafschopppen moest hebben, is het niet onlogisch dat we bij Joachim De Wilde gingen aankloppen, die de twee strafschoppen tegen Berchem vanop de eerste rij meemaakte en aan wie we meteen konden vragen hoe het er bij de tweede penalty toeging, waarvan we enkel het resultaat hoorden aankondigen op weg naar onze plaatsen op de tribune.

Jo: Het was een licht contact. Thomas (Vande Velde) schampte zijn tegenspeler bij het kruisen, zoals dat vaak gebeurt als spelers mekaar plots voor de voeten lopen. Hij deed zeker geen beweging, in tegendeel, hij probeerde zijn man zelfs nog te ontwijken.

Bij de eerste strafschop was je zelf de dader…

Jo: Ik aarzelde te lang. Ik ging, dacht vervolgens dat Matti (Van Minnebruggen) het zou overnemen, om vervolgens alsnog mijn tackle in te zetten die ik eerst wilde doen. Maar dan te laat natuurlijk. Het scenario van enkele weken geleden, tegen Seraing, doemde plots weer op, toen we ook al na vier minuten achter de feiten moesten aanlopen. Gelukkig stopte Bruno de strafschop. Bij de tweede koos hij ook de juiste kant, maar helaas ging die wel vol in de hoek. Jammer dat die 1-1 zo snel valt. We blijven in hetzelfde bedje ziek, we creëren wel kansen, maar maken ze niet af, terwijl we het achterin vaak weggeven.

Na die 1-1 begonnen jullie nochtans veel meer in jullie kansen te geloven.

Jo: Na de rust drukten we inderdaad meer en hadden we meer balbezit. Heist moest het vooral van de counters hebben en rekende daarvoor op zijn snelheid. Wij speelden zelf ook al wel sneller dan de voorbije weken, daar wordt door de trainer op gehamerd. Maar bij momenten is het toch nog net iets te traag, al zie je wel dat we de afgelopen vier weken progressie hebben gemaakt. We zijn nu stilaan terug een voetballende ploeg geworden. Dat was volledig weg toen Nicky Hayen het overnam. Vandaag zag je geen wezenlijk verschil met de leider. Nu moeten al die kleine foutjes er nog uit, waardoor we na Nieuwjaar eindelijk punten kunnen gaan pakken.

Blij dat de winterstop er is?

Jo: Ik denk dat de pauze voor de meesten niets te vroeg komt, zodat we even niet aan voetbal hoeven te denken. Persoonlijk ben ik ook blij dat het pauze is, dan hoef ik die lange verplaatsingen van thuis naar hier even niet meer te maken.

 

18 december 2017/door Berchem Sport
Deel dit stuk
  • Delen op Facebook
  • Delen op Twitter
  • Delen op WhatsApp
  • Delen op LinkedIn
  • Delen via e-mail
https://berchem-sport.com/wp-content/uploads/2021/05/IMG_0097-2.jpg 699 1181 Berchem Sport https://berchem-sport.com/wp-content/uploads/2021/09/berchem-sport-club-logo-transparant1.png Berchem Sport2017-12-18 12:51:412021-06-03 10:40:14Joachim De Wilde: “We worden stilaan terug een voetballende ploeg”

Laatste artikels

  • KVC Lille United – KBS 1-019 maart 2023 - 09:55
  • Voorbeschouwing KVC Lille United – KBS18 maart 2023 - 08:40
  • Paasfuif 31/313 maart 2023 - 20:05
  • KBS – K. Lyra-Lierse 1-312 maart 2023 - 13:10
  • Voorbeschouwing KBS – K. Lyra-Lierse11 maart 2023 - 08:00

Categorieën

  • Bestuur
  • Clubnieuws
  • Geen categorie
  • In memoriam
  • Interview
  • Jeugd
  • Nieuws A-kern
  • Oefenwedstrijd
  • Retro
  • Sponsors
  • Stadion
  • Transfers
  • Verslag wedstrijd
  • Video's
  • Voetbalnieuws
  • Voorbeschouwing
  • Voorstelling club

Koninklijk Berchem Sport (KBS) is een Belgische voetbalclub uit het Antwerpse district Berchem.

De club is aangesloten bij de Voetbalbond met stamnummer 28 en heeft geel-zwart als kleuren.

Inhoud

  • Home
  • Nieuws
  • Club
  • Wedstrijden
  • Spelerskern
  • Staf
  • Commercieel
  • Club 28
  • Contact
  • Fanshop

Met dank aan

sportvlaan
berchem sport district berchem

Facebook

Instagram

berchemsport

Altijd sfeer op @berchemsport! Hier tegen @rc_had Altijd sfeer op @berchemsport!

Hier tegen @rc_hades 1-1

📷 @sportfotograaf.be , @marinellageertsphotography 

#voetbal #voetbalvlaanderen #match #matchday #sportfotograaf #berchemsport #football #sport #supporters #28
Vandaag was het de 2e match van het nieuwe seizoen Vandaag was het de 2e match van het nieuwe seizoen, KBS tegen Capellen FC .
Ondanks de mineur, 0-3, blijft BAARECHOEM zingen!

#voetbal #matchday #supportersclub #28 #voetbalvlaanderen #supportersinhartennieren #supporters #voetbalsupporters #footballtime #football
Afsluitmatch dit seizoen tegen Bochelt! Jammer van Afsluitmatch dit seizoen tegen Bochelt! Jammer van de eindstand 
2-1 
Bedankt aan alle supporters! 

#voetbal #footballtime #footballweekend #voetbalvlaanderen #footballmatch #voetbalsupporters #footballlovers
Even de sfeer van zondag laten zien op @r.cappelle Even de sfeer van zondag laten zien op @r.cappellen.f.c ! Geen punten kunnen meenemen naar huis, maar de supporters blijven wekelijks voor de positieve vibes zorgen! 

#voetbal #derby #matchday #supporters #supportersclub #club28 #leeuwen #footballtime #berchemsport 

Huisfotograaf 📷 @sportfotograaf.be of @marinellageertsphotography
Instagram bericht 17936088613908406 Instagram bericht 17936088613908406
BELANGRIJK! Komende zondag zal een combiregeling v BELANGRIJK! Komende zondag zal een combiregeling van kracht zijn voor de verplaatsing naar Eendracht Aalst. Er is géén vrije verkoop van tickets en je kan niet met eigen vervoer naar het stadion afzakken.

De enige manier om de wedstrijd bij te wonen is door mee te rijden met Club 28. Een plaats op de bus heb je zoals gewoonlijk voor 19 euro (overschrijving, Payconiq, cash) en op de bus koop je dan verplicht je toegangsticket voor de wedstrijd (15 euro cash). De bus vertrekt om 13u aan de Chalet KBS en zal na de wedstrijd meteen terugkeren naar Berchem.

Inschrijven doe je door naam en gsm-nummer achter te laten bij club_28@outlook.com. Het aantal bussen wordt vrijdag vastgelegd, dus wees op tijd! #berchemsport
ZALIGE match! We brengen de punten mee naar huis!! ZALIGE match! We brengen de punten mee naar huis!!!
2-6 gewonnnen tegen @olympiawijgmaal 

#matchday #berchemsport #voetbal #football #ziggezagge #ziggezaggebarechoem #geelzwart #leeuwen #28 #supporters #berchemsupporters
WAUWWW….wat een sfeer weeral!🔥💪💛🖤 Va WAUWWW….wat een sfeer weeral!🔥💪💛🖤
Van de 1e min tot de laatste min blijven onze supporters sfeer brengen en onze leeuwen aanmoedigen!

Betere supporters kunnen onze spelers zich niet inbeelden 

Resultaat is ….. GEWONNEN met 1-0 tegen @sportinghasselt 

📸 @marinellageertsphotography 
📸 @sportfotograaf.be 
#matchday #voetbal #wewin #football #footballgame 
#ludocoeckstadion
Matchday tegen Sp.Hasselt…53e min nog 0-0⚽️⚽️⚽️

Leeuwen gewonnen!!!! 1-0 
#voetbal #matchday #kbs #28
Instagram bericht 18016980577326307 Instagram bericht 18016980577326307
Ambiance voor onze LEEUWEN! 🦁⚽💛🖤 📸@ Ambiance voor onze LEEUWEN! 🦁⚽💛🖤

📸@marinellageertsphotography

#sport #voetbal #voetbalmatch #kbs #supporters #28
3 sec football story between 9.09.06 pm and 9.09.0 3 sec football story between 9.09.06 pm and 9.09.09 pm by Andy Van Hoof at Sporting Hasselt-KBS... 1-1

#matchday #voetbal #footballmatch #voetbalmatch #kbs #kberchemsport
#footballlove #2deamateurklasse #sportphotographer
#sportvlaanderen

📷Marinellageertsphotography
Enkele sfeerbeelden van de streekderby tegen Cappe Enkele sfeerbeelden van de streekderby tegen Cappellen FC! 

#berchemsport #ploegvantstad #vakc 

📷@marinellageertsphotography
Vandaag KBS-Hoogstraten geëindigd op 1- 4! Sfeer Vandaag KBS-Hoogstraten geëindigd op 1- 4!
Sfeer en aanmoediging van de supporters was er zeker...💛🖤

#kbs #voetbalmatch #voetbal #matchday #football #2021-2022
Onze supporters brengen samen met ons bestuur en @ Onze supporters brengen samen met ons bestuur en @copafootball het iconische Duvel-shirt weer op de markt! Te bestellen via www.berchem-sport.com! @vak_c_berchem_sport @supportersclub_de_plein
De match op @hoger_op_wolvertem_merchtem eindigde De match op @hoger_op_wolvertem_merchtem eindigde in de eerste helft op 0-1, maar KBS kon in de 2e helft niet stand houden en eindigde op 2-1
⚽⚽⚽
📷Marinellageertsphotography
🥅⚽🥅
#match #voetbal #voetbalmatch #crokycup
#sportfotograaf #sportphotographer #footballphotography #footballmatch
#kbs
Vriendenmatch @vcmortselog - KBS eindigde op 3-3
⚽⚽⚽
📷@marinellageertsphotography
⚽⚽⚽
#voetbal #voetbalmatch #vriendenmatch #football #vcmortselog #kbs #sportfotograaf #sportphotography
Derby time! ⚽️ #preseason Derby time! ⚽️
#preseason
1e training achter de rug! #footballtraining #kbs 1e training achter de rug!

#footballtraining #kbs #berchemsport #voetbalseizoen2021-2022
Eerst een welkomstwoordje aan de spelers vóór de Eerst een welkomstwoordje aan de spelers vóór de 1e training aanvangt!

📷@marinellageertsphotography
⚽
#voetbal #2deamateurklasse  #berchem #berchemsport
Laad meer... Volg op Instagram
© Copyright 2021 Berchem Sport. Alle rechten voorbehouden. Royal Berchem Sport 2004 vzw BE 866 064 795
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Rss
  • Mail
  • Reglement van inwendige orde Koninklijk Berchem Sport
  • Eerste Elftal
  • Jeugd
KBS-tv: Samenvatting Berchem Sport- KSK Heist (1-1) BS Heist IMG Bruno Appels: “Dit gevoel nu proberen vast te houden”
Scroll naar bovenzijde