• Eerste Elftal
  • Jeugd
Berchem Sport
  • Home
  • Nieuws
  • Club
    • Galerij
    • Geschiedenis
    • Links
    • Stadion
  • Wedstrijden
    • Ticketinfo en seizoenskaart
  • Spelerskern
    • Missie en visie
    • Staf
  • Commercieel
    • De Senaat
    • Onze trouwe sponsors
  • Club 28
  • Contact
  • Fanshop
  • Menu Menu

Jelle van Kruijssen: “Zolang het nog kan blijven we erin geloven!”

Interview
DSC scaled

Met 1-0 op het scorebord en nog vijf minuten op de klok moest Berchem in wat nu echt wel de wedstrijd van de allerlaatste kans was een strafschop nemen. Wie anders dan Jelle van Kruijssen nam plaats achter de stip. Hij weerstond aan de druk en plaatste de gelijkmaker kalm voorbij de doelman.

Jelle: Nou met die druk viel het alvast nogal mee hoor. Ik voelde mezelf goed en was er vrij zeker van dat die strafschop binnen zou gaan. En als je dat denkt, gaat ie ook meestal binnen.

Enkele minuten eerder zat het nochtans niet mee toen je kopbal op de lat strandde.

Jelle: Dat was heel jammer. Het was een heel goeie pass van Dimi (Hairemans). Toen ik die mijn richting zag uitkomen dacht ik “als ik die bal raak, dan gaat hij binnen”. Maar dat was dus niet zo. Hij moest er eigenlijk wel in… Op zo’n momenten besef ik dat ik nog niet helemaal top ben. Dat is ook normaal. In de voorbereiding op een nieuw seizoen heb je toch ook steeds zes tot zeven weken nodig vooraleer je terug op niveau bent. Die heb ik nog niet gehad. Ik merk wel dat het steeds beter gaat en fysiek ben ik ook in orde, maar om het spelletje opnieuw helemaal terug aan te voelen, heb ik toch nog wat meer tijd nodig. Dat zal dan voor volgend seizoen zijn. We hebben er vandaag alleszins voor gevochten en ik ben dan ook blij dat we een verdiend punt pakken.

Alleen dat eerste halfuur was weer erbarmelijk, hoe verklaar je dat?

Jelle: Deels door onzekerheid ongetwijfeld. We maken een heel moeilijk seizoen door. Waar vorig jaar alles lukte en we steeds meer in onze flow geraakten, zit het dit seizoen allemaal niet mee. En dat heeft zijn weerslag op het zelfvertrouwen in een ploeg.

Kan het nog?

Jelle: Toch wel! De nederlaag tegen Hamme bezorgde ons een zware tik. Na de wedstrijd leek het alsof de degradatie al een feit was. Vandaag vallen de uitslagen dan weer een beetje mee. We lopen opnieuw een puntje uit op Châtelet en krijgen Hamme terug in het vizier. Dit puntje zou op het einde van de rit wel eens heel belangrijk kunnen zijn. Je weet maar nooit wat er met Lierse en Virton nog gebeurt. Maar los daarvan is het belangrijk om het seizoen toch nog met een goed gevoel af te sluiten. We moeten gewoon positief blijven en er blijven in geloven zolang het nog kan!

15 april 2018/door Berchem Sport
Deel dit stuk
  • Delen op Facebook
  • Delen op Twitter
  • Delen op WhatsApp
  • Delen op LinkedIn
  • Delen via e-mail
https://berchem-sport.com/wp-content/uploads/2021/05/DSC5714-scaled.jpg 1700 2560 Berchem Sport https://berchem-sport.com/wp-content/uploads/2021/09/berchem-sport-club-logo-transparant1.png Berchem Sport2018-04-15 12:21:202021-06-03 10:40:13Jelle van Kruijssen: “Zolang het nog kan blijven we erin geloven!”

Laatste artikels

  • Berchem heeft licentie volgend seizoen beet29 maart 2023 - 12:46
  • KBS – FC Lebbeke 2-0 … dubbelgeknoopt in drie dolle minuten …26 maart 2023 - 12:17
  • Voorbeschouwing KBS – FC Lebbeke25 maart 2023 - 09:37
  • KVC Lille United – KBS 1-019 maart 2023 - 09:55
  • Voorbeschouwing KVC Lille United – KBS18 maart 2023 - 08:40

Categorieën

  • Bestuur
  • Clubnieuws
  • Geen categorie
  • In memoriam
  • Interview
  • Jeugd
  • Nieuws A-kern
  • Oefenwedstrijd
  • Retro
  • Sponsors
  • Stadion
  • Transfers
  • Verslag wedstrijd
  • Video's
  • Voetbalnieuws
  • Voorbeschouwing
  • Voorstelling club

Koninklijk Berchem Sport (KBS) is een Belgische voetbalclub uit het Antwerpse district Berchem.

De club is aangesloten bij de Voetbalbond met stamnummer 28 en heeft geel-zwart als kleuren.

Inhoud

  • Home
  • Nieuws
  • Club
  • Wedstrijden
  • Spelerskern
  • Staf
  • Commercieel
  • Club 28
  • Contact
  • Fanshop

Met dank aan

sportvlaan
berchem sport district berchem

Facebook

Instagram

berchemsport

Nu vrijdag, feesje in de Chalet! Inkom is van de v Nu vrijdag, feesje in de Chalet! Inkom is van de veurniet. De spelers komen ook hun beste dansbeentje voorzetten!
Altijd sfeer op @berchemsport! Hier tegen @rc_had Altijd sfeer op @berchemsport!

Hier tegen @rc_hades 1-1

📷 @sportfotograaf.be , @marinellageertsphotography 

#voetbal #voetbalvlaanderen #match #matchday #sportfotograaf #berchemsport #football #sport #supporters #28
Vandaag was het de 2e match van het nieuwe seizoen Vandaag was het de 2e match van het nieuwe seizoen, KBS tegen Capellen FC .
Ondanks de mineur, 0-3, blijft BAARECHOEM zingen!

#voetbal #matchday #supportersclub #28 #voetbalvlaanderen #supportersinhartennieren #supporters #voetbalsupporters #footballtime #football
Afsluitmatch dit seizoen tegen Bochelt! Jammer van Afsluitmatch dit seizoen tegen Bochelt! Jammer van de eindstand 
2-1 
Bedankt aan alle supporters! 

#voetbal #footballtime #footballweekend #voetbalvlaanderen #footballmatch #voetbalsupporters #footballlovers
Even de sfeer van zondag laten zien op @r.cappelle Even de sfeer van zondag laten zien op @r.cappellen.f.c ! Geen punten kunnen meenemen naar huis, maar de supporters blijven wekelijks voor de positieve vibes zorgen! 

#voetbal #derby #matchday #supporters #supportersclub #club28 #leeuwen #footballtime #berchemsport 

Huisfotograaf 📷 @sportfotograaf.be of @marinellageertsphotography
Instagram bericht 17936088613908406 Instagram bericht 17936088613908406
BELANGRIJK! Komende zondag zal een combiregeling v BELANGRIJK! Komende zondag zal een combiregeling van kracht zijn voor de verplaatsing naar Eendracht Aalst. Er is géén vrije verkoop van tickets en je kan niet met eigen vervoer naar het stadion afzakken.

De enige manier om de wedstrijd bij te wonen is door mee te rijden met Club 28. Een plaats op de bus heb je zoals gewoonlijk voor 19 euro (overschrijving, Payconiq, cash) en op de bus koop je dan verplicht je toegangsticket voor de wedstrijd (15 euro cash). De bus vertrekt om 13u aan de Chalet KBS en zal na de wedstrijd meteen terugkeren naar Berchem.

Inschrijven doe je door naam en gsm-nummer achter te laten bij club_28@outlook.com. Het aantal bussen wordt vrijdag vastgelegd, dus wees op tijd! #berchemsport
ZALIGE match! We brengen de punten mee naar huis!! ZALIGE match! We brengen de punten mee naar huis!!!
2-6 gewonnnen tegen @olympiawijgmaal 

#matchday #berchemsport #voetbal #football #ziggezagge #ziggezaggebarechoem #geelzwart #leeuwen #28 #supporters #berchemsupporters
WAUWWW….wat een sfeer weeral!🔥💪💛🖤 Va WAUWWW….wat een sfeer weeral!🔥💪💛🖤
Van de 1e min tot de laatste min blijven onze supporters sfeer brengen en onze leeuwen aanmoedigen!

Betere supporters kunnen onze spelers zich niet inbeelden 

Resultaat is ….. GEWONNEN met 1-0 tegen @sportinghasselt 

📸 @marinellageertsphotography 
📸 @sportfotograaf.be 
#matchday #voetbal #wewin #football #footballgame 
#ludocoeckstadion
Matchday tegen Sp.Hasselt…53e min nog 0-0⚽️⚽️⚽️

Leeuwen gewonnen!!!! 1-0 
#voetbal #matchday #kbs #28
Instagram bericht 18016980577326307 Instagram bericht 18016980577326307
Ambiance voor onze LEEUWEN! 🦁⚽💛🖤 📸@ Ambiance voor onze LEEUWEN! 🦁⚽💛🖤

📸@marinellageertsphotography

#sport #voetbal #voetbalmatch #kbs #supporters #28
3 sec football story between 9.09.06 pm and 9.09.0 3 sec football story between 9.09.06 pm and 9.09.09 pm by Andy Van Hoof at Sporting Hasselt-KBS... 1-1

#matchday #voetbal #footballmatch #voetbalmatch #kbs #kberchemsport
#footballlove #2deamateurklasse #sportphotographer
#sportvlaanderen

📷Marinellageertsphotography
Enkele sfeerbeelden van de streekderby tegen Cappe Enkele sfeerbeelden van de streekderby tegen Cappellen FC! 

#berchemsport #ploegvantstad #vakc 

📷@marinellageertsphotography
Vandaag KBS-Hoogstraten geëindigd op 1- 4! Sfeer Vandaag KBS-Hoogstraten geëindigd op 1- 4!
Sfeer en aanmoediging van de supporters was er zeker...💛🖤

#kbs #voetbalmatch #voetbal #matchday #football #2021-2022
Onze supporters brengen samen met ons bestuur en @ Onze supporters brengen samen met ons bestuur en @copafootball het iconische Duvel-shirt weer op de markt! Te bestellen via www.berchem-sport.com! @vak_c_berchem_sport @supportersclub_de_plein
De match op @hoger_op_wolvertem_merchtem eindigde De match op @hoger_op_wolvertem_merchtem eindigde in de eerste helft op 0-1, maar KBS kon in de 2e helft niet stand houden en eindigde op 2-1
⚽⚽⚽
📷Marinellageertsphotography
🥅⚽🥅
#match #voetbal #voetbalmatch #crokycup
#sportfotograaf #sportphotographer #footballphotography #footballmatch
#kbs
Vriendenmatch @vcmortselog - KBS eindigde op 3-3
⚽⚽⚽
📷@marinellageertsphotography
⚽⚽⚽
#voetbal #voetbalmatch #vriendenmatch #football #vcmortselog #kbs #sportfotograaf #sportphotography
Derby time! ⚽️ #preseason Derby time! ⚽️
#preseason
1e training achter de rug! #footballtraining #kbs 1e training achter de rug!

#footballtraining #kbs #berchemsport #voetbalseizoen2021-2022
Laad meer... Volg op Instagram
© Copyright 2021 Berchem Sport. Alle rechten voorbehouden. Royal Berchem Sport 2004 vzw BE 866 064 795
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Rss
  • Mail
  • Reglement van inwendige orde Koninklijk Berchem Sport
  • Eerste Elftal
  • Jeugd
KMSK Deinze – Berchem Sport 1-1 Deinze BS IMG Degradatiestrijd: nog 2 speeldagen te gaan
Scroll naar bovenzijde