Met Hades treft KBS nu zaterdag 15/2/25 een vertrouwde club in onze reeks. De “Pukkelpoppers” uit het Hasseltse Kiewit staan momenteel 8ste met 28 punten uit 20 wedstrijden. Dat zijn 6 punten meer dan Berchem, dat 11de staat, en op zoek is naar punten om een aantal ploegen achter zich te kunnen houden. Een overwinning is dan ook meer dan ooit welkom. Komen jullie ook kijken en trekken we geel-zwart met z’n allen samen over de streep?
Onze coach Pieter De Bot vertelt ons het volgende over de aan loop naar deze wedstrijd, én de volgende:
“We staan voor een cruciale reeks van drie wedstrijden, en we willen er absoluut drie keer staan! Eén ploeg, één team, één blok—dat is de mindset waarmee we deze uitdaging aangaan. Het zal niet eenvoudig zijn, maar als staf doen we er alles aan om de spelers optimaal voor te bereiden.
Morgen ontvangen we Hades, een geduchte tegenstander. We onderschatten hen niet, maar kennen ook onze eigen kwaliteiten. We weten dat we minstens hun evenknie zijn. Talent hebben we in overvloed, dat hebben we de voorbije wedstrijden al bewezen. Het verschil maken in de zone van de waarheid, daar ligt onze uitdaging. Rustig blijven, kansen afwerken en doorduwen—dat wordt de sleutel tot succes.
Vorige week speelden we tegen wat voor mij de beste ploeg van de reeks is: Jong KV Mechelen. Ik verwacht dat zij nog hoog zullen eindigen dit seizoen. Toch creëerden we ook in die wedstrijd voldoende kansen. Nu is het aan ons om morgen, gesteund door ons thuispubliek, de wedstrijd te beheersen en af te maken, zoals we dat in eerdere thuiswedstrijden al deden.
Ons gameplan staat klaar. Het is tijd om te knallen!”
Aftrap KBS – Hades in ons Ludo Coeckstadion zaterdag 15/2 om 20u00! Supporters op post! Komaan Leeuwen!







