Na het prettige bekertreffen bij Ezaart Sport wacht KBS één ronde verder een nieuwe, en veel zwaardere tegenstander. SK Heist, dat na vorig seizoen een reeksje lager getuimeld is, heeft zich danig versterkt en steekt zijn titelambities in onze 2B-reeks dan ook niet weg. Vorige week ging Zwarte Leeuw vlot voor de bijl, na 10′ stond het al 3-0 en uiteindelijk wonnen de wit-blauwen met 5-0. Een resultaat dat zij uiteraard graag zullen willen bestendigen tegen een reeksgenoot, om maar iets te noemen ook als waardemeter voor de nakende competitie. Maar elke nieuwe match is weer anders, en Berchem zal zich -voor eigen publiek én op het A-terrein- zeker niet zomaar gewonnen geven.
Bij Heist vinden we trouwens 3 ‘recent oude’ bekenden terug, maar voor Pejcic en waarschijnlijk ook Owusu zal het treffen nog te vroeg komen, zodat we mogelijk enkel Athan Devolder de Heistse kleuren zullen zien verdedigen.
Bij Berchem zitten grotendeels dezelfde spelers als vorige week in de selectie. Ambrose Frimpong, Cheickna Toure en Noah Neiman blijven geblesseerd, en daar is nu ook Jari Mariën bijgekomen. Idriss Diawara is ziek. Voor de rest is iedereen beschikbaar.
Onze coach Frank Dirix geeft 19 namen door. “Genieten tegen de sterkste ploeg uit onze reeks”, voegt hij er nog aan toe. Een verzuchting waarin mogelijk ook nog een onuitgesproken wens vervat zit?
Want in bekervoetbal is àlles mogelijk, toch?
Preselectie: Van Hove, Hufkens, Michielsen, Van Den Driessche, Boakye, Conix, Gürler, Nwokoro, Coeckelbergs, Azzaoui, Ekangamene, Lambrechts, Keuppens, Yoshi Mariën, Van Horick, El Azimani, Beirlant, Houssane, Verhagen.
—————————————
Aftrap morgen zondag 17/08/2025 om 16u.
Ticketprijs: 10 euro voor iedereen (behalve kinderen onder de 14 jaar).
Graag gepast geld of elektronisch betalen aub.
Chalet en ticketloket open vanaf 14u30.
Stadion en senaat open vanaf 15 u.
————————————–
Supporters op post! Komaan Leeuwen!







