Zaterdag 25 oktober trekt Berchem Sport een stukje noordwaarts voor de derby tegen Kapellen. Hopelijk is het ook qua tijd een korte verplaatsing, want de impact van de gloednieuwe bypass op de Antwerpse ring kan onmogelijk exact voorspeld worden. We vertrekken in alle geval best toch maar wat vroeger dan gewoonlijk. En liefst ook met zoveel mogelijk: supporters, we laten ons graag horen zoals gewoonlijk!
Wat evenmin te voorspellen valt is het eindresultaat van deze toch wel belangrijke wedstrijd. Een wedstrijd die we kunnen catalogeren als “doenbaar maar daarom nog geen evidentie”. Een blik op de stand leert ons dat Cappellen op de laatste plaats beland is, met slechts 3 punten. Die wonnen ze bij de tweede speeldag op het veld van Sp. Rotselaar. De overige wedstrijden werden verloren. Berchem doet het tot nu toe iets beter met een 13de plaats en 6 punten uit 8 wedstrijden, waarvan er net als door zijn tegenstrever van dit weekend ook nog maar één gewonnen werd. In geval van geel-zwart verlies kan Cappellen dus langszij komen. In het omgekeerde geval ontstaat er een kloofje. Maar ook los daarvan kunnen we gewoon stellen dat KBS de punten dringend broodnodig heeft om uit de degradatiezone weg te blijven. Hopelijk zijn onze Leeuwen beter bij de les en leren ze er ook mee omgaan, zodat de koude douche van vorig weekend tegen FC Nijlen geen verlengstuk krijgt.
Wat de spelerskern betreft: Toure, Diawara en Frimpong blijven geblesseerd. Sinds vorige wedstrijd zijn daar nu ook Noah Neiman en Jalal Azzaoui bijgekomen. Een fikse aderlating dus voor onze kern.
De selectie: Van Hove, Hufkens, Van Den Driessche, Boakye, Gürler, Nwokoro, Conix, Ekangamene, Jari Mariën, Yoshi Mariën, Van Horick, Houssane, Beirlant, El Azimani, Loshi, Verhagen, Coeckelberghs.
——————————–
Aftrap zaterdag 25 oktober 2025 om 20u00 bij R. Cappellen FC in het Jos Van Wellenstadion, René De Pauwstraat 69 te Kapellen.
Supporters op post! Komaan Leeuwen!







