• Eerste Elftal
  • Jeugd
Berchem Sport
  • Home
  • Nieuws
  • Club
    • Galerij
    • Geschiedenis
    • Links
    • Stadion
  • Wedstrijden
    • Ticketinfo en seizoenskaart
  • Spelerskern
    • Missie en visie
    • Staf
  • Commercieel
    • De Senaat
    • Onze trouwe sponsors
  • Club 28
  • Contact
  • Fanshop
  • Menu Menu

Light Nwokoro: “Ik voel me wel thuis in deze groep”

Interview
MiekeJacobsPhotography BerchemSportHoogstratenVV

Vorige week op THES was hij er van aan de aftrap bij. Zondag tegen Hoogstraten mocht hij al vrij vroeg invallen, nadat Addo geblesseerd uitviel. Na een geslaagde oefencampagne toont Light Nwokoro dat hij ook in competitiewedstrijden zijn mannetje kan staan. En het leverde hem meteen een pluim op van de trainer.

 

Webteam: Vorige week ben je mogen starten, in een moeilijke wedstrijd tegen een zeer sterke tegenstander. Met welke verwachtingen leef je dan naar de volgende wedstrijd toe ?

Light: Ik had me er eerlijk gezegd op ingesteld dat ik deze keer niet aan spelen toe zou komen, of hooguit een kwartiertje. Ik had het eerst zelfs nog niet door dat Ransford (Addo) vervangen moest worden. Ik had me niet of nauwelijks kunnen opwarmen. Maar het liep uiteindelijk goed los.

Webteam: Wij, en ongetwijfeld velen met ons, waren aangenaam verrast door je verre inworpen. Is het een opdracht van de trainer dat jij de inworpen op links voor je rekening neemt ? En heb je daar speciaal op geoefend ?

Light: Zolang ik bij Berchem speel, sinds mijn achtste is dat, heb ik altijd al moeten ingooien. Het moet zijn dat ik dat niet slecht doe waarschijnlijk. Ik probeer er ook wel een beetje op te trainen. Thuis probeer ik bijvoorbeeld ballen over een haag te gooien. Maar een specifieke opdracht van de trainer is het zeker niet. Ik doe dat spontaan en vind het maar normaal dat ik als linkse back de inworpen aan die kant voor mijn rekening neem. Aan de overkant is dat de taak van de rechtsback, al neemt Roy (Mauro) de inworpen op de helft van de tegenpartij er vaak voor zijn rekening.

Webteam: Je loopt nu al een tijdje met de A-kern mee, voel je je intussen een volwaardig fanionspeler ?

Light: Ik voel me wel thuis in deze groep. Het is een zeer hechte groep. Ik kom ook met plezier trainen en leer elke training nog bij. Tim (Verstraeten) neemt zo een beetje de rol van coach op zich. Wanneer we tijdens de trainingen even pauzeren, neemt hij me vaak apart om me op een aantal dingen te wijzen. Zo leerde ik de voorbije weken bijvoorbeeld om korter op de man te spelen. Ik liet mijn tegenstrever vaak te veel ruimte om te draaien. Daar probeer ik nu op te letten. Tijdens de wedstrijd is Tim ook meestal degene die nog eens herhaalt wat de trainer vooraf gezegd heeft. Hij pept me ook op, als een echte kapitein.

Zondag was het vooral Roy die ervoor zorgde dat de hele ploeg tijdens de match gefocust bleef. Hij is één van de spelers die het meest praat en roept tijdens een wedstrijd. Maar tegen Hoogstraten, zijn ex-club, stond hij toch nog net iets scherper dan gewoonlijk.

Webteam: En intussen speel je ook nog wekelijks bij de beloften ?

Light: De voorbije twee weken heb ik niet moeten spelen. Het is de coach die beslist of we een extra match nodig hebben of gewoon met de A-kern meetrainen op zaterdag. Voor mij telt voorlopig vooral dat ik elke week zo dicht mogelijk in de buurt van de 90 speelminuten kan komen, waar dan ook.

Webteam: En dat is deze week alvast weer gelukt.

11 oktober 2016/door Berchem Sport
Deel dit stuk
  • Delen op Facebook
  • Delen op Twitter
  • Delen op WhatsApp
  • Delen op LinkedIn
  • Delen via e-mail
https://berchem-sport.com/wp-content/uploads/2021/05/MiekeJacobsPhotography_BerchemSportHoogstratenVV082.jpg 750 1078 Berchem Sport https://berchem-sport.com/wp-content/uploads/2021/09/berchem-sport-club-logo-transparant1.png Berchem Sport2016-10-11 16:12:442021-06-03 10:40:31Light Nwokoro: “Ik voel me wel thuis in deze groep”

Laatste artikels

  • 3de ronde Croky Cup: KBS – Patro Eisden 1-714 augustus 2022 - 09:12
  • KBS oefent op 17/8 op Svelta Melsele12 augustus 2022 - 19:09
  • Bekermatch tegen Patro Eisden op zaterdagavond 13 augustus!8 augustus 2022 - 15:35
  • Woensdag oefenwedstrijd op Ternesse8 augustus 2022 - 06:55
  • Waar is de tijd van de grote zomertoernooien?8 augustus 2022 - 05:22

Categorieën

  • Bestuur
  • Clubnieuws
  • Geen categorie
  • In memoriam
  • Interview
  • Jeugd
  • Nieuws A-kern
  • Oefenwedstrijd
  • Retro
  • Sponsors
  • Stadion
  • Transfers
  • Verslag wedstrijd
  • Video's
  • Voetbalnieuws
  • Voorbeschouwing
  • Voorstelling club

Koninklijk Berchem Sport (KBS) is een Belgische voetbalclub uit het Antwerpse district Berchem.

De club is aangesloten bij de Voetbalbond met stamnummer 28 en heeft geel-zwart als kleuren.

Inhoud

  • Home
  • Nieuws
  • Club
  • Wedstrijden
  • Spelerskern
  • Staf
  • Commercieel
  • Club 28
  • Contact
  • Fanshop

Met dank aan

sportvlaan
berchem sport district berchem

Facebook

Instagram

berchemsport

Afsluitmatch dit seizoen tegen Bochelt! Jammer van Afsluitmatch dit seizoen tegen Bochelt! Jammer van de eindstand 
2-1 
Bedankt aan alle supporters! 

#voetbal #footballtime #footballweekend #voetbalvlaanderen #footballmatch #voetbalsupporters #footballlovers
Even de sfeer van zondag laten zien op @r.cappelle Even de sfeer van zondag laten zien op @r.cappellen.f.c ! Geen punten kunnen meenemen naar huis, maar de supporters blijven wekelijks voor de positieve vibes zorgen! 

#voetbal #derby #matchday #supporters #supportersclub #club28 #leeuwen #footballtime #berchemsport 

Huisfotograaf 📷 @sportfotograaf.be of @marinellageertsphotography
Instagram bericht 17936088613908406 Instagram bericht 17936088613908406
BELANGRIJK! Komende zondag zal een combiregeling v BELANGRIJK! Komende zondag zal een combiregeling van kracht zijn voor de verplaatsing naar Eendracht Aalst. Er is géén vrije verkoop van tickets en je kan niet met eigen vervoer naar het stadion afzakken.

De enige manier om de wedstrijd bij te wonen is door mee te rijden met Club 28. Een plaats op de bus heb je zoals gewoonlijk voor 19 euro (overschrijving, Payconiq, cash) en op de bus koop je dan verplicht je toegangsticket voor de wedstrijd (15 euro cash). De bus vertrekt om 13u aan de Chalet KBS en zal na de wedstrijd meteen terugkeren naar Berchem.

Inschrijven doe je door naam en gsm-nummer achter te laten bij club_28@outlook.com. Het aantal bussen wordt vrijdag vastgelegd, dus wees op tijd! #berchemsport
ZALIGE match! We brengen de punten mee naar huis!! ZALIGE match! We brengen de punten mee naar huis!!!
2-6 gewonnnen tegen @olympiawijgmaal 

#matchday #berchemsport #voetbal #football #ziggezagge #ziggezaggebarechoem #geelzwart #leeuwen #28 #supporters #berchemsupporters
WAUWWW….wat een sfeer weeral!🔥💪💛🖤 Va WAUWWW….wat een sfeer weeral!🔥💪💛🖤
Van de 1e min tot de laatste min blijven onze supporters sfeer brengen en onze leeuwen aanmoedigen!

Betere supporters kunnen onze spelers zich niet inbeelden 

Resultaat is ….. GEWONNEN met 1-0 tegen @sportinghasselt 

📸 @marinellageertsphotography 
📸 @sportfotograaf.be 
#matchday #voetbal #wewin #football #footballgame 
#ludocoeckstadion
Matchday tegen Sp.Hasselt…53e min nog 0-0⚽️⚽️⚽️

Leeuwen gewonnen!!!! 1-0 
#voetbal #matchday #kbs #28
Instagram bericht 18016980577326307 Instagram bericht 18016980577326307
Ambiance voor onze LEEUWEN! 🦁⚽💛🖤 📸@ Ambiance voor onze LEEUWEN! 🦁⚽💛🖤

📸@marinellageertsphotography

#sport #voetbal #voetbalmatch #kbs #supporters #28
3 sec football story between 9.09.06 pm and 9.09.0 3 sec football story between 9.09.06 pm and 9.09.09 pm by Andy Van Hoof at Sporting Hasselt-KBS... 1-1

#matchday #voetbal #footballmatch #voetbalmatch #kbs #kberchemsport
#footballlove #2deamateurklasse #sportphotographer
#sportvlaanderen

📷Marinellageertsphotography
Enkele sfeerbeelden van de streekderby tegen Cappe Enkele sfeerbeelden van de streekderby tegen Cappellen FC! 

#berchemsport #ploegvantstad #vakc 

📷@marinellageertsphotography
Vandaag KBS-Hoogstraten geëindigd op 1- 4! Sfeer Vandaag KBS-Hoogstraten geëindigd op 1- 4!
Sfeer en aanmoediging van de supporters was er zeker...💛🖤

#kbs #voetbalmatch #voetbal #matchday #football #2021-2022
Onze supporters brengen samen met ons bestuur en @ Onze supporters brengen samen met ons bestuur en @copafootball het iconische Duvel-shirt weer op de markt! Te bestellen via www.berchem-sport.com! @vak_c_berchem_sport @supportersclub_de_plein
De match op @hoger_op_wolvertem_merchtem eindigde De match op @hoger_op_wolvertem_merchtem eindigde in de eerste helft op 0-1, maar KBS kon in de 2e helft niet stand houden en eindigde op 2-1
⚽⚽⚽
📷Marinellageertsphotography
🥅⚽🥅
#match #voetbal #voetbalmatch #crokycup
#sportfotograaf #sportphotographer #footballphotography #footballmatch
#kbs
Vriendenmatch @vcmortselog - KBS eindigde op 3-3
⚽⚽⚽
📷@marinellageertsphotography
⚽⚽⚽
#voetbal #voetbalmatch #vriendenmatch #football #vcmortselog #kbs #sportfotograaf #sportphotography
Derby time! ⚽️ #preseason Derby time! ⚽️
#preseason
1e training achter de rug! #footballtraining #kbs 1e training achter de rug!

#footballtraining #kbs #berchemsport #voetbalseizoen2021-2022
Eerst een welkomstwoordje aan de spelers vóór de Eerst een welkomstwoordje aan de spelers vóór de 1e training aanvangt!

📷@marinellageertsphotography
⚽
#voetbal #2deamateurklasse  #berchem #berchemsport
Eerste training Eerste training
Goede afspraken Goede afspraken
Laad meer... Volg op Instagram
© Copyright 2021 Berchem Sport. Alle rechten voorbehouden. Royal Berchem Sport 2004 vzw BE 866 064 795
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Rss
  • Mail
  • Reglement van inwendige orde Koninklijk Berchem Sport
  • Eerste Elftal
  • Jeugd
Hugo Chantrain overleden Hades Wacht ons zaterdag de hel in Hasselt ?
Scroll naar bovenzijde