• Eerste Elftal
  • Jeugd
Berchem Sport
  • Home
  • Nieuws
  • Club
    • Galerij
    • Geschiedenis
    • Links
    • Stadion
  • Wedstrijden
    • Ticketinfo en seizoenskaart
  • Spelerskern
    • Missie en visie
    • Staf
  • Commercieel
    • De Senaat
    • Onze trouwe sponsors
  • Club 28
  • Contact
  • Fanshop
  • Menu Menu

‘Rugzakken in de kleedkamer gelaten’

Interview
kevin vh

Tegen Spouwen-Mopertingen werd het zwoegen en zweten om dat ene puntje binnen te rijven. We peilden na de wedstrijd naar de reacties van coach Kevin Van Haesendonck.

Kevin: Onze eerste helft was ronduit dramatisch. Die vroege voorsprong was natuurlijk ideaal voor Spouwen, zo konden zij de kat uit de boom blijven kijken. Hun organisatie klopte de eerste helft heel goed en wij speelden dan weer heel gecrispeerd. We vonden de automatismen niet, konden nooit een vrije man aanspelen en maakten vaak de verkeerde keuze. Ook zat de schrik erin om nog een tegendoelpunt meer te incasseren, want dan zou het helemaal moeilijk geworden zijn. We speelden precies allemaal met een zware rugzak op. Die rugzakken hebben we gelukkig  in de kleedkamer kunnen laten en in de 2de helft konden we het met wat aanpassingen beter laten lopen. We kregen dan ook de nodige kansen. Van de ene kant jammer dat die 1-1 zo laat valt, anderzijds mogen we al blij zijn dàt hij nog valt. Het blijft dus al bij al zoeken naar die eerste zege van dit jaar.

Webteam: Is het een verdiend puntje?

Kevin: Ja, op basis van de tweede helft toch wel denk ik. We waren er regelmatig dicht bij, zeker bij stilstaande fases. En het is toch echt wel ongelooflijk dat we bovenop die waslijst aan geblesseerde spelers, deze week ook nog met liefst vier zieken rekening dienden te houden. Uiteindelijk werd enkel Thomas (Vande Velde) hiervan gerecupereerd en konden Jawad (Absisan), Ilias (Hamdi) en Gregory (Carrez) er niet bij zijn. Bij de rust kwam er met Mats Joris dan nog een geblesseerde bij. Gelukkig heeft Jamie (Meseure) zich op die voor hem ongewone plek goed van zijn taak gekweten, en is Nesta (Vallez) heel sterk ingevallen.

Ach, het houdt echt niet op dit jaar. Na vorige week dacht ik nog dat ik voor deze wedstrijd een moeilijke keuze zou dienen te maken, maar uiteindelijk hield ik slechts 12 spelers over en moest ik voor de bank enkele beloften extra oproepen. Achraf (El Addouly) is met enkele mooie acties trouwens goed ingevallen.

Webteam: Er vallen verrassende uitslagen in de reeks te noteren…

Kevin: Inderdaad, en alles zit wat gehergroepeerd nu.Tussen de 6de en de 14de in de stand  is er nu een verschil van amper 6 punten. We zullen dus absoluut nog een aantal wedstrijden dienen te  winnen!

25 februari 2019/door Berchem Sport
Deel dit stuk
  • Delen op Facebook
  • Delen op Twitter
  • Delen op WhatsApp
  • Delen op LinkedIn
  • Delen via e-mail
https://berchem-sport.com/wp-content/uploads/2021/05/kevin-vh.jpg 768 1152 Berchem Sport https://berchem-sport.com/wp-content/uploads/2021/09/berchem-sport-club-logo-transparant1.png Berchem Sport2019-02-25 16:47:202021-06-03 10:39:55‘Rugzakken in de kleedkamer gelaten’

Laatste artikels

  • KVC Lille United – KBS 1-019 maart 2023 - 09:55
  • Voorbeschouwing KVC Lille United – KBS18 maart 2023 - 08:40
  • Paasfuif 31/313 maart 2023 - 20:05
  • KBS – K. Lyra-Lierse 1-312 maart 2023 - 13:10
  • Voorbeschouwing KBS – K. Lyra-Lierse11 maart 2023 - 08:00

Categorieën

  • Bestuur
  • Clubnieuws
  • Geen categorie
  • In memoriam
  • Interview
  • Jeugd
  • Nieuws A-kern
  • Oefenwedstrijd
  • Retro
  • Sponsors
  • Stadion
  • Transfers
  • Verslag wedstrijd
  • Video's
  • Voetbalnieuws
  • Voorbeschouwing
  • Voorstelling club

Koninklijk Berchem Sport (KBS) is een Belgische voetbalclub uit het Antwerpse district Berchem.

De club is aangesloten bij de Voetbalbond met stamnummer 28 en heeft geel-zwart als kleuren.

Inhoud

  • Home
  • Nieuws
  • Club
  • Wedstrijden
  • Spelerskern
  • Staf
  • Commercieel
  • Club 28
  • Contact
  • Fanshop

Met dank aan

sportvlaan
berchem sport district berchem

Facebook

Instagram

berchemsport

Altijd sfeer op @berchemsport! Hier tegen @rc_had Altijd sfeer op @berchemsport!

Hier tegen @rc_hades 1-1

📷 @sportfotograaf.be , @marinellageertsphotography 

#voetbal #voetbalvlaanderen #match #matchday #sportfotograaf #berchemsport #football #sport #supporters #28
Vandaag was het de 2e match van het nieuwe seizoen Vandaag was het de 2e match van het nieuwe seizoen, KBS tegen Capellen FC .
Ondanks de mineur, 0-3, blijft BAARECHOEM zingen!

#voetbal #matchday #supportersclub #28 #voetbalvlaanderen #supportersinhartennieren #supporters #voetbalsupporters #footballtime #football
Afsluitmatch dit seizoen tegen Bochelt! Jammer van Afsluitmatch dit seizoen tegen Bochelt! Jammer van de eindstand 
2-1 
Bedankt aan alle supporters! 

#voetbal #footballtime #footballweekend #voetbalvlaanderen #footballmatch #voetbalsupporters #footballlovers
Even de sfeer van zondag laten zien op @r.cappelle Even de sfeer van zondag laten zien op @r.cappellen.f.c ! Geen punten kunnen meenemen naar huis, maar de supporters blijven wekelijks voor de positieve vibes zorgen! 

#voetbal #derby #matchday #supporters #supportersclub #club28 #leeuwen #footballtime #berchemsport 

Huisfotograaf 📷 @sportfotograaf.be of @marinellageertsphotography
Instagram bericht 17936088613908406 Instagram bericht 17936088613908406
BELANGRIJK! Komende zondag zal een combiregeling v BELANGRIJK! Komende zondag zal een combiregeling van kracht zijn voor de verplaatsing naar Eendracht Aalst. Er is géén vrije verkoop van tickets en je kan niet met eigen vervoer naar het stadion afzakken.

De enige manier om de wedstrijd bij te wonen is door mee te rijden met Club 28. Een plaats op de bus heb je zoals gewoonlijk voor 19 euro (overschrijving, Payconiq, cash) en op de bus koop je dan verplicht je toegangsticket voor de wedstrijd (15 euro cash). De bus vertrekt om 13u aan de Chalet KBS en zal na de wedstrijd meteen terugkeren naar Berchem.

Inschrijven doe je door naam en gsm-nummer achter te laten bij club_28@outlook.com. Het aantal bussen wordt vrijdag vastgelegd, dus wees op tijd! #berchemsport
ZALIGE match! We brengen de punten mee naar huis!! ZALIGE match! We brengen de punten mee naar huis!!!
2-6 gewonnnen tegen @olympiawijgmaal 

#matchday #berchemsport #voetbal #football #ziggezagge #ziggezaggebarechoem #geelzwart #leeuwen #28 #supporters #berchemsupporters
WAUWWW….wat een sfeer weeral!🔥💪💛🖤 Va WAUWWW….wat een sfeer weeral!🔥💪💛🖤
Van de 1e min tot de laatste min blijven onze supporters sfeer brengen en onze leeuwen aanmoedigen!

Betere supporters kunnen onze spelers zich niet inbeelden 

Resultaat is ….. GEWONNEN met 1-0 tegen @sportinghasselt 

📸 @marinellageertsphotography 
📸 @sportfotograaf.be 
#matchday #voetbal #wewin #football #footballgame 
#ludocoeckstadion
Matchday tegen Sp.Hasselt…53e min nog 0-0⚽️⚽️⚽️

Leeuwen gewonnen!!!! 1-0 
#voetbal #matchday #kbs #28
Instagram bericht 18016980577326307 Instagram bericht 18016980577326307
Ambiance voor onze LEEUWEN! 🦁⚽💛🖤 📸@ Ambiance voor onze LEEUWEN! 🦁⚽💛🖤

📸@marinellageertsphotography

#sport #voetbal #voetbalmatch #kbs #supporters #28
3 sec football story between 9.09.06 pm and 9.09.0 3 sec football story between 9.09.06 pm and 9.09.09 pm by Andy Van Hoof at Sporting Hasselt-KBS... 1-1

#matchday #voetbal #footballmatch #voetbalmatch #kbs #kberchemsport
#footballlove #2deamateurklasse #sportphotographer
#sportvlaanderen

📷Marinellageertsphotography
Enkele sfeerbeelden van de streekderby tegen Cappe Enkele sfeerbeelden van de streekderby tegen Cappellen FC! 

#berchemsport #ploegvantstad #vakc 

📷@marinellageertsphotography
Vandaag KBS-Hoogstraten geëindigd op 1- 4! Sfeer Vandaag KBS-Hoogstraten geëindigd op 1- 4!
Sfeer en aanmoediging van de supporters was er zeker...💛🖤

#kbs #voetbalmatch #voetbal #matchday #football #2021-2022
Onze supporters brengen samen met ons bestuur en @ Onze supporters brengen samen met ons bestuur en @copafootball het iconische Duvel-shirt weer op de markt! Te bestellen via www.berchem-sport.com! @vak_c_berchem_sport @supportersclub_de_plein
De match op @hoger_op_wolvertem_merchtem eindigde De match op @hoger_op_wolvertem_merchtem eindigde in de eerste helft op 0-1, maar KBS kon in de 2e helft niet stand houden en eindigde op 2-1
⚽⚽⚽
📷Marinellageertsphotography
🥅⚽🥅
#match #voetbal #voetbalmatch #crokycup
#sportfotograaf #sportphotographer #footballphotography #footballmatch
#kbs
Vriendenmatch @vcmortselog - KBS eindigde op 3-3
⚽⚽⚽
📷@marinellageertsphotography
⚽⚽⚽
#voetbal #voetbalmatch #vriendenmatch #football #vcmortselog #kbs #sportfotograaf #sportphotography
Derby time! ⚽️ #preseason Derby time! ⚽️
#preseason
1e training achter de rug! #footballtraining #kbs 1e training achter de rug!

#footballtraining #kbs #berchemsport #voetbalseizoen2021-2022
Eerst een welkomstwoordje aan de spelers vóór de Eerst een welkomstwoordje aan de spelers vóór de 1e training aanvangt!

📷@marinellageertsphotography
⚽
#voetbal #2deamateurklasse  #berchem #berchemsport
Laad meer... Volg op Instagram
© Copyright 2021 Berchem Sport. Alle rechten voorbehouden. Royal Berchem Sport 2004 vzw BE 866 064 795
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Rss
  • Mail
  • Reglement van inwendige orde Koninklijk Berchem Sport
  • Eerste Elftal
  • Jeugd
Berchem Sport – Spouwen-Mopertingen 1-1 BerchemSport&#;Spouwen Mopertingen kempenzonen Oefenwedstrijd tegen Lierse Kempenzonen geannuleerd!
Scroll naar bovenzijde