Het seizoen 2026-2027 is intussen afgetrapt, en we zijn u nog steeds nieuws verschuldigd ivm de busregeling voor dit seizoen. Wel, komt ie dan.
Dat de huidige reeksindeling er heel wat anders uitziet dan vorig seizoen wist iedereen al – qua afstand maakt het allemaal niet zoveel uit, maar het welbekende FAK gegeven (File Aan Kennedytunnel) en het feit dat de meeste uitwedstrijden op zondag vallen (lees: duurdere bussen), in combinatie met enkele jaren aan statistieken die aantonen dat de bussen zelden afgeladen vol zitten, hebben ons heel wat hoofdbrekens bezorgd.
Maar uiteindelijk willen we hetzelfde aanbod blijven geven als de voorbije jaren, dus de uitkomst is redelijk voor de hand liggend. Voor de meeste wedstrijden wil Club 28 een bus inleggen, op voorwaarde dat er ook voldoende volk op zit. Dat zal als volgt te werk gaan:
• Hier beneden vindt u links naar de google forms voor alle bussen die mogelijks rijden in 2026.
• U schrijft zich in en betaalt voor uw stoel. De prijs daarvoor blijft – nog steeds en ondanks alle omstandigheden – 15 euro. Een habbekrats eigenlijk, en zowat de goedkoopste manier om op locatie te geraken.
• Enkel betaalde inschrijvingen zullen gelden als een daadwerkelijke inschrijving bij het beoordelen of we de bus in kwestie enigszins rendabel kunnen laten rijden.
• Moest de bus alsnog niet rijden, zal uw geld worden teruggestort.
Hier de bussenlijst voor 2026:
• FC Gullegem – 27/09 – vertrek 12u15 https://forms.cloud.microsoft/r/pAbcfNazzx
• KSV Rumbeke – 24/10 – vertrek 16u45 https://forms.cloud.microsoft/r/6H9XZZhG5w
• Erpe-Mere United – 8/11 – vertrek 12u https://forms.cloud.microsoft/r/bfZgSSCdGy
• Zwevegem Sport – 21/11 – vertrek 15u30 https://forms.cloud.microsoft/r/9HL52bZ8q5
• OLSA Brakel – 6/12 – vertrek 12u15 https://forms.cloud.microsoft/r/h5Uj3TZbKu
Hopelijk mogen we voldoende volk verwelkomen op de bussen.







